Kvietimas2022

LRT TELEVIZIJA nuo šios savaitės pradeda rodyti laidą „LRT pamokėlės", skirtą ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikams ir 1-4 klasių moksleiviams. Projekto organizatoriai - visuomeninis transliuotojas LRT, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Kultūros ministerija. Iniciatyvos globėja - Diana Nausėdienė.

Mieli tėveliai,

siūlome pasižiūrėti nuotolinį seminarą tėveliams "Nuotolinis mokymas. Kaip išgyventi tėvams". Seminaras vyks kovo 24 d. 10 val.

Norėdami registruotis į seminarą paspauskite nuorodą:

Tikimės, kad seminaro metu išgirsite daug patarimų, kaip padėti vaikams sėkmingai mokytis nuotoliniu būdu.

Administracija

Dalinamės informacija apie saviizoliaciją karantino metu.
Taip pat norime informuoti, kad Visuomenės sveikatos biuro darbuotojai dirba nuotoliniu būdu. Prireikus, prašome kreiptis nurodytais kontaktais, kuriuos rasite paspaudę šią nuorodą

Būkite sveiki!

Pagarbiai

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Revuonos g. 4, Prienai
Tel./Faks. (8 319) 54 427
Mob.tel. +370 678 79995
www.vsbprienai.lt [1]

DSCF2185Šių metų gegužės 10 d. į mokyklos aktų salę rinkosi mokinių tėvų aktyvas. Tėveliai susiskirstė į grupeles, kuriose, aktyviai diskutuodami ir tardamiesi, aptarė daug svarbių klausimų. Vieną iš susirinkimo klausimų „Stresas mūsų gyvenime“ pristatė mokyklos psichologė V. Bendinskienė, kitus aktualius klausimus tėveliai sprendė kartu su mokyklos direktore I. Balčiukyniene ir buvusia Tėvų komiteto pirmininke, dabartine Mokyklos tarybos pirmininke S. Vinkleriene. Diskutavome apie tai, kas vykstančio mokykloje, mums yra svarbu, kokias naujas iniciatyvas siūlo įgyvendinti ateityje, ką reikėtų pakeisti, pasitelkiant į pagalbą tėvelius, bendruomenę. Taip pat kalbėjome apie artėjantį mokyklos 100 metų jubiliejų. Tėvai pasiūlė daug puikių idėjų, kaip ir kur reikėtų švęsti, kokį leidinį butų galima išleisti, kada organizuoti šventę ir kokias veiklas vykdyti su mokiniais iki pagrindinės šventės.