15Paskutinį rugsėjo penktadienį atėjo ta diena, kurios su jauduliu ir nerimu laukė visi mūsų mokyklos penktokai. Iki jos tarp mokinių sklandė įvairiausi gandai apie tai, kas jų laukia šio renginio metu. Pagaliau viskas paaiškėjo, ir baimės išgaravo. Žinoma, valgiai ir gėrimai, kuriais pavaišino šeštokai, mažai kam pasirodė skanūs, tačiau įvairios estafetės, persirenginėjimai, šokiai pagal muziką pataisė situaciją, pakėlė nuotaiką. Nors kai kas visai nebūtų buvę prieš atlikti ir kiek sudėtingesnes užduotis. Popietės pabaigoje penktokėliai iškilmingai pasižadėjo būti draugiški, rūpestingi, ypač šeštokams, kurie ir surengė šį jau tradicinį buvusių pradinukų įšventinimą į dalykinės sistemos mokinius. Dėkui jiems už tai ir dar už tai, kad neskyrė kokių nors labai ,,žiaurių“ išbandymų.

1.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg