Prienų “Revuonos” pagrindnės mokyklos direktorės pavaduotojos ugdymui Rasa Alaburdienė ir Kristina Belenavičienė dalyvauja tarptautiniame projekte “Entels”, į kurį buvo įtraukta ir didžioji mokyklos bendruomenės dalis. Projekto vykdytojai turės sukurti ir išanalizuoti inovatyvius didaktinius, taip pat ir vertinimo, požiūrius ir metodus, padedančius mokytojams individualizuoti mokymosi kelią ir įgyti naujų gebėjimų naujai veiklai.
Projektas siekia parengti mokytojus, kad jie gebėtų kurti ir įvertinti edukacines galimybes taikant personalinį kompiuterį kiekvienam mokiniui, iPads, Android programėles telefonams ir planšetėms, Raspberry Pi ir pažangias mokinių sukurtas programėles mobiliesiems ir išmaniesiems telefonams bei planšetėms.

Projekto vykdytojai sukurs mokytojų tęstinio profesinio tobulinimosi modulius, siekiant padėti mokiniams įgyti 21-ojo amžiaus gebėjimų – bendradarbiauti sprendžiant problemas, IKT raštingumo, kritinio mąstymo ir verslumo. Projekto partnerių bendradarbiavimas tarptautiniu mastu padės skleisti mokytojams svarbių kompetencijų tobulinimo metodus ir gerąją patirtį.
Projekto dalyviai: Koordinatorius Dirección Xeral de Educación, FP. e Innovación Educativa. Consellería de Educación, Xunta de Galicia. (Spain) , Universidade de Santiago de Compostela (Spain) , H2 Learning Ltd. (Ireland), KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS (Lithuania) , University of Plymouth (UK)
Projekto dalyvių veikla:
• parengs svetainę ir projekto dalyvių bendradarbiavimo platformą;
• išnagrinės ankstesnius šio projekto konsorciumo vykdytus ir kitus mokytojų rengimo projektus;
• novatoriškos ankstesnių projektų patirties atranka ir naujų idėjų kūrimas (pagrindinių ir perkeliamųjų gebėjimų tobulinimas, padedantis mokiniams įgyti 21-ojo amžiaus gebėjimus);
• sukurs tokius mokytojų profesinio tobulinimosi modulius:
• į mokinį orientuoti požiūriai (mokymasis mokytis, kritinis mąstymas, probleminis mokymasis ir kt.);
• „Mokytojo informacinių komunikacinių technologijų rinkinys“, įgalinantis mokymą ir mokymąsi;
• vertinimo procesas
• verslumo ugdymas;
• įvykdys mokytojų kompetencijų tobulinimo kursus;
• surengs baigiamąją projekto rezultatų sklaidos konferenciją.