WP 20161220 09 43 25 ProWP 20161220 10 17 15 ProŠiais mokslo metais Socialinių mokslų ir kūno kultūros viktorinoje dalyvavo negausus mokinių būrelis. Džiaugiamės, kad ir šiemet užduotis atliko mūsų partnerių „Šilavoto“ pagrindinės mokyklos atstovai. Užduotys buvo suskirstytos į dvi amžiaus grupes 5-7 kl. ir 8-10 kl.

Jaunesnių grupėje šauniai pasirodė 5 b klasės mokinė Gabija Kazlauskaitė, kuri laimėjo pirmą vietą. Pirmą vietą, surinkęs tiek pat taškų kaip ir Gabija, laimėjo šeštokas Liudas Lasata. Antra vieta atiteko „Šilavoto“ pagrindinės mokyklos šeštos klasės mokiniui Mariui Joneliui.
Tarp vyresnių mokinių aktyviausi - 8 klasės mokiniai. Konkurencija buvo didelė, bet lygių sau neturėjo 8 klasės mokiniai Simas Ferevičius ir Miglė Damynaitė. Surinkę po 50 taškų užėmė pirmą vietą. Tik vienu taškeliu atsiliko ir antrą vietą laimėjo aštuntokė Miglė Stuokutė. Garbingoje trečioje vietoje „Šilavoto“ pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė Kornelija Radžiūnaitė. Džiaugiamės, kad keletas mokinių yra nuolatiniai šios viktorinos dalyviai ir nugalėtojai. Sveikiname nugalėtojus, kurių laukia mokyklos direktorės dovanojama išvyka į Vilnių, kur aplankysite Nacionalinį lankytojų ir Valstybės pažinimo centrus. Visi labai džiaugiamės.
Dėkojame užduotis rengusiems mokytojams: Sigitai Kazlauskaitei, Irenai Vincekienei, Astai Lasatienei ir Elenai Bendinskienei. Ačiū direktorės pavaduotojai ugdymui Rasai Alaburdienei už pagalbą organizuojant viktoriną ir „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorei Ilonai Balčiukynienei už dovanotą kelionę.