gabijos embČia medutį bitės neša,
Ir kaskart dėl maisto pešas.
Užia pilnas avilys
Čia namai, puiki pilis!

Smiltė Sabaliauskaitė, 8a kl.

2021 m. birželio 17 dieną vyko nuotolinė netradicinio ugdymo diena „Gamtos, tikslieji ir socialiniai mokslai aplink mus“, skirta pažinti Prienų krašto istoriją ir gamtos grožį.
Šią dieną organizavo gamtos, biologijos, matematikos, IT, istorijos ir geografijos mokytojos.
Edukacinėje veikloje dalyvavo 5-9 klasių mokiniai.

Diena prasidėjo mokytojų pasakojimu apie Prienų krašto ir herbo istoriją. Mokiniai buvo pakviesti dalyvauti edukaciniame žaidime quizizz „Prienų krašto istorija“ ir sprendė kryžiažodį apie Prienų herbą.
Antroje dalyje mokiniai turėjo galimybę savo artimoje aplinkoje nufotografuoti gamtos grožį atskleidžiančius vaizdus, kuriems kūrė ketureilius, emblemas, piešinius.
Veiklos rezultatais pasidžiaugėme bendroje refleksijoje.

1.jpg 2.jpg Atenes.jpg Piesinys.jpg Sabaliauskaite.jpg Vilcinskaite.jpg baznycia.jpg gabijos-emb.jpg justinos-emb.jpg koliazas.jpg nuotrauka.jpg received_342132927313515.jpg vitkauskaites.jpg