Prienų ,, Revuonos“ pagrindinės mokyklos 65 mokiniai, paraginti įvairių dalykų mokytojų, dalyvavo respublikiniame edukaciniame konkurse ,, Olympis 2015“ rudeninėje sesijoje. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių mokymosi motyvaciją, sudominti mokinius mokomuoju dalyku bei paįvairinti mokymosi procesą.
Šio konkurso metu mokiniai atliko 211 testų iš 9 mokomųjų dalykų. Iš visų atliktų testų mokiniai gavo 123 diplomus. Mokomuosius dalykus mokiniai rinkosi patys. Dauguma mokinių pasirinko po 4 mokomuosius dalykus. Jauniausi šio konkurso dalyviai buvo 2 klasės mokiniai ,kurie sėkmingai atliko testus .
Labai džiaugiamės savo mokinių pasiektais rezultatais. Iš viso gavome 20 pirmo laipsnio diplomų su medaliais. Medalius gauna dalyviai, kurių rezultatas „geriau už“ yra daugiau, nei 95%( „Geriau už“ - kiek procentų Lietuvos mokinių aplenkė dalyvis.). 32 mokiniai gavo I laipsnio diplomus; 40 mokiniai II laipsnio diplomus ir 32 mokiniai III laipsnio diplomus. Dėkojame mokytojoms, kurios padėjo organizuoti šį konkursą, tai Kristinai Kravčenko, Zitai Ferevičienei ir Virginijai Abramavičienei.

Mokiniai, kurie gavo I laipsnio diplomus su medaliais:
Augustas Rimkovas 3 kl. (anglų k., matematikos, pasaulio pažinimo)
Milda Ferevičiūtė 4b kl. (lietuvių k., matematika, pasaulio pažinimas)
Lukas Aleksandravičius 5a kl., (matematika)
Justina Juozapavičiūtė 5b kl. (matematika, gamta ir žmogus)
Lauryna Jankauskaitė 5b kl. (gamta ir žmogus )
Patricija Brusokaitė 5a kl. (matematika)
Gustas Sadauskas 6a kl. (gamta ir žmogus)
Dovydas Prūsaitis 6a kl. (gamta ir žmogus)
Supria Didla 6a kl. (anglų k.)
Liudas Lasata 6b kl. (matematika, istorija)
Iveta Šaviraitė 7 kl. (anglų k.)
Simas Ferevičius 8 kl. (fizika)
Adas Radzevičius 8 kl. (matematika, chemija)