20210608 110523Antros klasės mokiniai džiaugiasi šiais mokslo metais tapę šauniausia klase I-IV klasių tarpe. Šauniausia klasė buvo apdovanota prizu – edukacine išvyka. Pasirinkdami ekskursijos kryptį, mokiniai nedvejojo, vienbalsiai nutarė vykti į Vilnių. Antrokai aktyviai siūlė vietas, kurias norėtų aplankyti sostinėje.
Birželio 8 dieną vyko ekskursija, kurios metu vaikai dalyvavo edukacinėje programoje- ekskursijoje ,,Vilniaus ABC“ , edukaciniame užsiėmime ,,Svečiuose pas Geležinį vilką“, aplankė Trijų kryžių kalną, šalia Aukštadvario esančią Velnio duobę.

Edukacinės programos - ekskursijos ,,Vilniaus ABC“ metu mokiniai susipažino su valstybės kūrimosi pradžia, sostinės Vilniaus gimimu. Didelį įspūdį vaikams paliko Vilniaus Arkikatedra, Šv. Kazimiero koplyčia, Valdovų rūmai. Mažieji turistai keliavo seniausia Pilies gatve Vilniaus senamiestyje, apžiūrėjo ,,Žibintininko“ skulptūrą, nusifotografavo prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros. Edukacijos pabaigoje kiekvienas galėjo sugalvoti norą ir pastovėti ant svajones pildančios plytelės.
Po pietų antrokų laukė Lietuvos nacionalinio muziejaus edukacija ,,Svečiuose pas Geležinį vilką“. Vaikai įdėmiai klausėsi gido pasakojimo, žiūrėjo filmuką, atliko praktines užduotis. Įvykdžius užduotis visi gavo Geležinio vilko pėdos antspaudą. Vėliau antrokai užlipo į bokštą ir grožėjosi nepakartojamais Vilniaus vaizdais.
Vėliau mokiniai atvyko prie Trijų kryžių kalno. Užkopę į kalną mėgavosi įspūdingomis Vilniaus senamiesčio panoramomis. Grįžtant namo užsuko apžiūrėti netoli Aukštadvario esančią Velnio duobę. Išvykos metu vaikai daug sužinojo, daug pamatė, puikiai praleido laiką. Smagu tapti šauniausia klase!