Prienų ,,Revuonos“ pagrindinė mokykla įsijungė į tarptautinį projegtą MOST (Prasmingas atvirasis mokymas: mokyklos ir bendruomenės sąveika). Projekto tikslas: steigti atvirąsias mokyklos bendruomenes visoje Europoje ir įsteigti Europoje atvirųjų mokyklų tinklą . Mokyklų bendruomenės kontekstas gamtosauginis, kuriame nagrinėsime dvi temas: aplinkosauga ir energijos taupymas. Šio projekto partneriai: 23 partneriai iš 10 šalių: Vokietija, Austrija, Norvegija, Olandija, Malta, Ispanija, Lietuva, Turkija, Čekija, Švedija; Vilniaus universitetas ir Vilniaus miesto savivaldybės administracija.

Šiais mokslo metais MOST projekte mūsų mokykla vykdė projektą ,,Antrasis daiktų gyvenimas“ . Šio projekto metu mokiniai, mokyklos bendruomenė ir kiti visuomenės atstovai atliko įvairias veiklas susijusias su pakartotiniu daiktų panaudojimu. Buvo vedamos įvairios pamokos, vyko konkursai, mokiniai gamino daiktus, kuriuos panaudojo praktiškai namuose. Apie projekto metu atliktą veiklą jūs galėsite susipažinti projekto ataskaitoje.