1668353009201Šių metų rudenį minint valstybinės lietuvių kalbos šimtmetį buvo paskelbtas Lietuvos mokinių kūrybinių darbų konkursas „Kas man yra lietuvių kalba“. Juo buvo siekiama ugdyti mokinių pilietiškumą ir kultūrinę savimonę bei puoselėti jų kūrybinius ir meninius gebėjimus. Konkurse dalyvavo visų amžiaus grupių Lietuvos mokiniai, kurie galėjo pateikti tiek individualius, tiek mokinių grupės atliktus darbus.

Lietuvių kalbos institutas gavo daugiau nei 600 įvairiausio pobūdžio mokinių darbų iš visos Lietuvos ir netgi iš keturių lituanistinių mokyklų, įsikūrusių užsienyje. Dešimtos klasės mokinė Milda Ferevičiūtė sukūrė darbą iš keramikos ir už dalyvavimą konkurse buvo apdovanota padėkos raštu. Mildą konkursui ruošė dailės mokytoja Aušra Deltuvienė ir lietuvių kalbos mokytoja Snieguolė Milušauskienė.