IMG 84182023 m. lapkričio 30 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje lankėsi Vaida Bankauskaitė, kuri šiuo metu dirba Europos mokslinių tyrimų tarybos vykdomoje agentūroje. 7-10 klasių mokiniai daugiau sužinojo apie Europos Sajungą, jos struktūrą, vykdomas funkcijas, suteikiamas galimybes jaunimui. Viešnia papasakojo apie Europos Parlamentą, Europos Sąjungos Tarybą, Europos Komisiją, Europos Sąjungos Teisingumo Teismą, Europos Centrinį Banką, Europos Mokslinių Tyrimų agentūrą, paaiškino, apie šių organizacijų funkcijas. Vaikai sužinojo apie išskirtines Europos sąjungos kompetencijas. Tačiau didžiausias dėmesys buvo skirtasEuropos Sąjungos suteikiamoms galimybėms mokytis, dirbti, savanoriauti ar keliauti jaunimui. Apibendrinant užsiėmimą mokiniams buvo pasiūlyta atlikti testą ir pasitikrinti žinias.

IMG_8412.JPG IMG_8418.JPG IMG_8426.JPG IMG_8427.JPG IMG_8441.JPG IMG_8465.JPG IMG_8479.JPG IMG_8490.JPG