20240125 104541Baigianti 2023 metams Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo Tarptautiniame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“.  Mokykloje vykusiame renginyje padėkos įteiktos visiems pradinių klasių mokiniams, kurie dalyvavo šiame konkurse ir 5-10 klasių mokiniams, kurie pateko į geriausių atitinkamos klasės mokinių dešimtuką rajone. Labai gerai rajone pasirodė pirmokai Gailius Sodaitis (1 vieta) ir Aras Bendinskas (2 vieta), antrokės Ūla Ignatavičiūtė (1 vieta), Paula Vilkevičiūtė, Agata Visockaitė ir Gerda Laukaitytė (2 vieta), trečiokas Lukas Vincekas (1 vieta), ketvirtoke Adrija Ignatavičiūtė (1 vieta), penktokė Liepa Sabaliauskaitė (1 vieta), šeštokės Andrėja Šeškauskaitė (1 vieta) ir Eglė Laukaitytė (2 vieta), septintokai Gabrijielius Žvaliauskas (1 vieta) ir Jokūbas Bujavičius (2 vieta) , aštuntokė Agnė Radzevičiūtė (3 vieta). Džiaugiamės gražiais mokinių rezultatais.

{ppgallery}MM-2023-2024/2024-bebro-apdovanojimai/ppgallery}