Naujienos
Veikla
Tėvams
Projektai
Naudingos nuorodos
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., Mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, A. Alaburdienė, D. Skučienė).
- Mokyklos metodinės tarybos pasitarimas, 13.35 val. 29 kab. (Z. Ferevičienė, R. Alaburdienė).
Antradienis
Trečiadienis
- Dalyvavimas apskrito stalo diskusijoje, skirtoje vidurinio ugdymo bendrųjų programų atnaujinimui, ŠMM, 10.00 val. (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė).
- Mokinių klubo susirinkimas, skirtas Mokytojo dienos organizavimui, 14.30 val. 26 kab. (K. Kravčenko, G. Garmutė).
Ketvirtadienis
- Pradinių klasių ir šokių mokytojų bei sveikatos priežiūros specialistės D. Balnanosienės susitikimas tema „Vaikų sveikata bei pagalba jiems“ 12.40 val., 3 kab. (D. Balnanosienė, R. Dirdienė).
- Dalyvavimas diskusijoje „Švietimo prioritetai 2010-2011 m. m.“ 14.00 val., Vilnius (R. Alaburdienė).
Penktadienis
- Profesinio informavimo grupės pasitarimas 12.35 val. 21 kab. (R. Alaburdienė, V. Miknevičienė) atkeltas iš 2010-09-16.
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., Mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, A. Alaburdienė, D. Skučienė).
Antradienis
- Direkcinis pasitarimas, 13.40 val. direktorės kabinete (Dalyvauja direkcinės tarybos nariai, socialinė pedagogė V. Miknevičienė ir pradinių klasių mokytoja V. Dubikovienė).
Trečiadienis
Ketvirtadienis
- Mokyklos delegacijos išvyka į Lenkijos Parcevo miesto Publiczne Gimnazjum im. Wladyslawa Jagielly.
- Profesinio informavimo grupės pasitarimas 12.35 val. 21 kab. (R. Alaburdienė, V. Miknevičienė)
Penktadienis
- Mokyklos delegacijos išvyka į Lenkijos Parcevo miesto Publiczne Gimnazjum im. Wladyslawa Jagielly
- Netradicinė užsienio kalbų diena 5-12 klasių mokiniams.
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., Mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, A. Alaburdienė, D. Skučienė).
Trečiadienis
- Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susirinkimas, 13.45 val., 13 kab. (R. Alaburdienė, A. Simanaitienė).
- Prevencinio darbo grupės posėdis, 13.45 val., 26 kab. (D. Skučienė).
Ketvirtadienis
- Kvalifikacijos tobulinimo programos rengimo darbo grupės susirinkimas, 12.35 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
- SUK posėdis, 18 kab., 13.45 val. ( D. Skučienė).
Penktadienis
- Direkcinis pasitarimas, 10.40 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
- Mokinių tarybos posėdis, 13.45 val., 26 kab. (K. Kravčenko).
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Metodinės tarybos posėdis, 14.40 val. 29 kab. (R. Alaburdienė, Z. Ferevičienė)
- Suaugusiųjų klasių mokinių ir mokytojų susirinkimas, 17.30 val., 20 kab. (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė, R. Vilčinskas)
Antradienis
- Priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 12.45 val., 3 kab. (I. Balčiukynienė, R. Dirdienė)
- Lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 14.40 val., 20 kab. (D. Skučienė, V. Kuzmauskienė)
Trečiadienis
- Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13.40 val., 29 kab. (D. Skučienė, R. Alaburdienė, Z. Ferevičienė)
- Menų, technologijų ir kūno kultūros mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 14.40 val., 1 kab. (D. Skučienė, R. Alaburdienė, R.Uleckienė)
Ketvirtadienis
- Užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13.40 val., 23 kab. (R. Alaburdienė, E. Birbalienė)
- Socialinių ir doros mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 14.40 val., 1 kab. (D. Skučienė, R. Alaburdienė, A. Lasatienė)
Penktadienis
- Klasių vadovų metodinės grupės susirinkimas, 13.40 val., 18 kab. (D. Skučienė, R. Alaburdienė, L.Vainavičiūtė)