IMG 20230510 105103Gegužės 10 dieną iškilmingai naujame S.Dariaus ir S.Girėno stadione Kaune buvo atidarytas Lietuvos Specialiosios Olimpiados lengvosios atletikos čempionatas. Šiais metais šiame čempionate dalyvavo net 193 atletai iš visos Lietuvos.
Mūsų mokyklai atstovavo 9 atletai, tai: Karpauskas Rimvydas (SĮU1 klasė), Jemeljanovas Kasparas (SĮU2 klasė), Ambraziejus Lukas (SĮU2 klasė), Barauskaitė Gabija (9l klasė), Jankauskas Albertas ir Mekionis Benas (8s klasė), Šidiškis Dovydas (7l klasė) Janušauskas Laurynas ir Lazauskas Rapolas (5s klasė). Kiekvienas mūsų mokyklos atletas dalyvavo dvejose rungtyse: kamuoliuko metime, 50 m. bėgime, 100 m. bėgime ir rutulio stūmime.

Geriausiai sekėsi mūsų mažiausiems sportininkams. Laurynas buvo pirmas 50 m. bėgime ir antras kamuoliuko metime, o Rapolas užėmė pirmą vietą kamuoliuko metime ir liko antras 50 m. bėgime. Benas savo amžiaus grupėje antrą vietą užėmė kamuoliuko metime, o bėgime liko trečias. Rimvydas savo amžiaus grupėje 100 m. bėgime ir rutulio stūmime užėmė abi trečias vietas. Visi mūsų mokyklos atletai parsivežė po du arba vieną medalį.
Nors čempionatas šiemet užsitęsė, kadangi dalyvavo labai gausus būrys sportininkų, bet po tokių apdovanojimų visi grįžome laimingi, geros nuotaikos ir pasiryžę ir kitais metais siekti pergalių.