20221109 121954Lapkričio 9 dieną Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko Prienų rajono mokyklų mokinių (gimusių 2012 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybos. Mūsų mokyklą atstovavo šie mokiniai: Bartusevičiūtė M. (4 kl.), Petraškaitė G. (4 kl.), Treigytė D. (4 kl.), Vaitkevičiūtė S. (4 kl.), Vasikonytė L. (4 kl.), Žuklytė A. (4 kl.), Cibulskas E. (4 kl.), Kimeklis M. (3 kl.), Kleiza V. (4 kl.), Marcinkevičius G. (3 kl.), Padun B. (4 kl.),Vnęk D. (3 kl.). Mokinius varžyboms rengė pradinio ugdymo mokytoja Virginija Abramavičienė.

Kvadrato varžybose dalyvavo komandos iš 6 rajono mokyklų. Mūsų mokyklos mokinių komanda laimėjo garbingą III vietą. Varžybų dalyviai buvo apdovanoti Prienų rajono savivaldybės diplomais ir medaliais. Džiaugiamės sportininkų pasiekimais ir sveikiname su prizine vieta.