IMG 0763Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, olimpiadose. 2023 m. lapkričio – gruodžio mėnesį vyko rajono mokinių kūrybos konkuras „Pamestas istorijos puslapis“ Šio konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis savo krašto, šeimos istorija, ugdytis kūrybiškumo kompetenciją, mokytis rašyti miniatiūrą. Konkurse dalyvavo 23 mokiniai iš 6 rajono mokyklų. 5–8 klasių grupėje pirmąją vietą laimėjo „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 6a kl. mokinys Matas Šliaužys, konkursui pasiruošti padėjo mokytoja S. Milušauskienė.

Sėkmė lydėjo mūsų mokinius ir rajoninėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados tikslas – patikrinti ir įvertinti lietuvių gimtosios kalbos bendrojo ir viduriniojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų 9–10 ir 11–12 klasių mokinių lietuvių kalbos, kaip mokomojo dalyko, žinias ir gebėjimus. Olimpiadose dalyvauja gabiausi, sumaniausi mokiniai, džiaugu, kad mūsų mokykloje irgi tokių yra. 9 klasių grupėje antrąją vietą laimėjo 9 a kl. Mokinė Gabrielė Senavaitytė, ją olimpiadai ruošė mokytoja L. Karčiauskienė, 10 klasių grupėje trečioji vieta atiteko 10 a kl. Mokinei Ievai Rukaitei (mokytoja S. Milušauskienė).